• Saldi diena...

  2022-07-19

  Netikėtai ir visai nelauktai atėjo vidurvasaris, liepos 15 d. Aišku, tai kalendorinis vasaros vidurys, bet proga švęsti, pasidžiaugti vasara ir išsikelti „Saldžią fiestą“. Vėlyvas rytas prasidėjo dailės pleneru, ruošiamės piešti lauke, tačiau paskutinę akimirką dangus apsiniaukė ir palaistė žemę, visų mintyse nuskambėjo frazė: „...ir vėl lyja, kiek gi galima...“ Taip, vasara šiais metais tokia, dažnas lietus, bet nepamirškime, turėjome ir kaitros. Oro mes nepakeisim, tad nesigilinę į orą grįžkime į fiestos pradžią.

  Taigi, teko viską greitai perkelti į salę, bet tai nesugadino nuotaikos, emocionalūs šūksniai, muzika ir bendras šurmulys sudarė gerą atmosferą piešimui. Globos namų bendruomenės nariai ėmė teptukus, pieštukus ar flomasterius į rankas ir paleido savo fantazijos paukštę į laisvę: su juoku ir garsiais džiaugsmo šūksniais. Buvo daug juoko, kalbų ir, žinoma, spalvų! O tuo metu, pasitaisė oras, nušvito saulė ir greitai viskas nudžiuvo ir galima buvo piešti ant asfalto! Piešėm saules, gėles, širdis ir viską ką mokėjom, norėjom parodyti kitiems.

  Po tokios veiklos reikėjo truputį ir atsipūsti, susitvarkyti ir pasistiprinti, prieš kitą šventės dalį, nes laukė labai saldi, spalvota, skani staigmena. Į Globos namus atvažiavo autobusiukas su ledais, pieno kokteiliais, glotnučiais ir kava! Tuo metu žmonės lauke šoko ir kai pastebėjo staigmeną iš nekantrumo dar smarkiau pradėjo trypti pagal muziką, trynė rankas iš džiaugsmo ir kantriai laukė, kada tas paslaptingas autobusiuko turinys pasieks juos.

  Štai ir prasidėjo saldžioji dalis. Žmonės ėjo kaip iš gausybės rago, kaip visus viliojo autobusiuko turinys. Kiekvienas norėjo būti pirmas ragaujantis ir besilepinantis spalvotais ledais, tačiau nesistumdė ir kantriai laukė savo eilės.

  Tikrai visiems užteko, net kai kas ir kartojo, savarankiškesni gyventojai patys pirkosi, patys rinkosi, padėjo nusipirkti ir draugams atsižvelgiant į jų norus. Kitiems pagalbą suteikė socialinės darbuotojos. Visi buvo patenkinti ir labai labai laimingi, tai matėsi jų spindinčiose akyse ir šypsenoje.

  Laukėm ir dirbančiųjų iš „Vilties žiedo“, ir grįžtančių iš „Faustinos“ socialinių dirbtuvių, kad visiems visiems būtų šventė, juk ne kasdien atvažiuoja ledų autobusiukas. Ir, kol vaišinomės grojo muzika, kuri traukė ir padainuoti, ir kojeles pamiklinti.

  Ačiū šventės organizatoriams, mūsų idėjų generatoriams. Ačiū visiems dalyvavusiems. Ačiū piešusiems. Ačiū šokusiems. Ačiū dainavusiems ir ačiū pasitaisiusiam vasariškam orui!

Puslapis "Saldi diena..." atnaujintas 2022-07-19

© 2016–2022 Strėvininkų socialinės globos namai. Valstybės biudžeto įstaiga

Kontaktai

Mokyklos g. 46 Mūro Strėvininkų km., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56202. 
Tel.: 834653538;
Faks.: 834653538. 
El.paštas: strevininkup@gmail.com

Adresas

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre. Visos teisės saugomos teisės aktų nustatyta tvarka, kopijuoti bet kokią informaciją ar duomenis be rašytinio sutikimo draudžiama.
Juridinio asmens kodas: 290796410