• Karnavalas "Viena namuose"

  2020-01-08

  "Su kuo sutiksi tu, Naujus metus, su kuo į žvaigždes, palydėsi senus...”

    ...Mes Naujuosius metus pasitikome garsiai ir linksmai. Naujametinė šventė “Viena namuose” šmaikščiai, bet tuo pačiu ir jautriai kiekvieno širdyje budino prisiminimus iš praeities - šeimos, artimųjų rato.

  Kaip ir filme, šeimai išskubėjus į kelionę, jauniausias šeimos vaikas buvo užmirštas ir pasiliko namuose. Iš pradžių itin apsidžiaugė, kad gali daryti viską, apie ką kažkada galėjo tik pasvajoti, tačiau svajonei tapus realybe džiaugsmas po truputį blėso. Gyventojų vaidinimai įkūnijo pagrindinės herojės prisiminimus, susijusius su šeima. Kartu praleistas laikas tapo vis brangesnis. Su broliu įdomiausia būdavo žiūrėti televizijos laidas, kurių metu gyventojai buvo paruošę eurovizijos pasirodymus.

  Su sese linksmiausiai laikas praleistas šiltomis vasaros dienomis: po maudynių ežere, gulėti pievoje ir skaičiuoti praskrendančius drugelius, kas atsispindėjo "Drugių" šokyje.

  Gražiausias prisiminimas kartu su mama. Buvo ypatinga tik mamos ir dukros išvyka į cirką, kuri įsiminė kvepiančiais spragėsiais bei spalvingu klounų pasirodymu.

  Juokingiausias visos šeimos prisiminimas, kai atostogaudami svečioje šalyje pasiklydo ir beieškodami savo automobilio, netikėtai pastebėjo keistą gyvūnų skulptūrą. Ant asilo stovėjo šuo, ant šuns katinas, o ant katino tupėjo gaidys. Šiame pasirodyme susipažinome su Bremeno muzikantais.

  Tėtis dukrai pripasakodavo pačių neįtikinamiausių istorijų: apie robotus, šokančius grybus.

  Laikui bėgant ir pasitinkant gražiausias metų šventes, renginio vedėjai vienai nejučiomis darėsi vis liūdniau, nes prisiminus senąsias šv. Kalėdų šventimo tradicijas ir klausantis dainos “Kalėda” ar stebint jaudinantį šokį, vis labiau trūko artimųjų, kurie išvyko į kelionę.

  Ir kai tik darėsi vis nykiau, staiga sugrįžo išskubėjusi šeima. Visi susitikę jautėsi laimingi.

  Karnavalo pabaigoje skambėjo globos namų ansamblio atliktos dainos. O vakare linksmybės tęsėsi šokiais, žaidimais ir laikrodžiui mušant vidurnaktį, dangus nušvito nuo fejerverkų spalvų. Linkėdami vieni kitiems sveikatos ir sėkmės pasitikome dar vienus metus.

Puslapis "Karnavalas "Viena namuose"" atnaujintas 2021-11-06

© 2016–2022 Strėvininkų socialinės globos namai. Valstybės biudžeto įstaiga

Kontaktai

Mokyklos g. 46 Mūro Strėvininkų km., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56202. 
Tel.: 834653538;
Faks.: 834653538. 
El.paštas: strevininkup@gmail.com

Adresas

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre. Visos teisės saugomos teisės aktų nustatyta tvarka, kopijuoti bet kokią informaciją ar duomenis be rašytinio sutikimo draudžiama.
Juridinio asmens kodas: 290796410