• Jau gruodis skubėdamas užveria 2018 Metų vartus

  2018-12-31
  Sūkuriuotom gėlėm, pasiklydusiais paukščiais
  Nepraeinančiais, griūnančiais sniego kalnais
  Apsitvėrė žiema neįžiūrimais aukščiais
  Nepagaunamais, alpstančiais tonais aukštais.
  H. Radauskas

  Kaip kasmet, taip ir 2018 metų gruodžio 31 dieną, paskutinę metų dieną, susirinkome palydėti Senųjų Metų.Ta proga paruošėme sveikinimų - pageidavimų koncertą, skirtą kiekvienam iš mūsų. Naujametinių pasirodymų metu pačius gražiausius žodžius, muzikinius palinkėjimus ir sveikinimus skyrėme visiems: gyventojams, darbuotojams ir sau... Sveikinimų kaina: visų susirinkusių šypsena ir gera nuotaika.

  Sulaukėme ir Senelio, kuris nei vieno iš mūsų nepaliko be dovanų.

  Šventinės popietės metu gyventojai surengė ir pristatė savo pasirodymus. Pirmojo sveikinimo metu visi susirinkusieji buvo raginami uždegti žiburius: Širdžių, Gerumo, Meilės, Jautrumo ir Broliškumo...

  Kitame pasirodyme atsispindėjo gražus ir prasmingas gyvenimas, kuris neatsiranda iš niekur, kasdien jis yra kuriamas su malda, nuolankumu, pasiaukojimu ir meile. Visa ši prasmė nuvilnijo "Vilties šokyje".

  Sekantis kolektyvas džiaugėsi, kad ĖJIMAS DRAUGE - yra pradžia, o BUVIMAS KARTU - jau yra sėkmė. Jų pasirodymo metu salę apgaubė šviesa ir ramybė. Skambant dainai "Aleliuja" stebėjome "Angelų šokį".

  Paskutiniojo pasirodymo metu su didžiuliu skėčiu pasitikome šypsenų lietų ir plojimų audrą. Tęsdami šventę klausėmės globos namų ansamblio "Strėva" atliekamų dainų, solo partijas atliko gyventojai Ramūnas ir Margarita, Jonas grojo  J. Štrauso "Žydrasis Dunojus".

  Naujametinis karnavalas tuo nesibaigė: 21 val. visų laukė diskoteka, o 24 val. Naujametiniai fejerverkai...

  Taigi didžiuokimės tuo, ką pasiekėme kartu 2018 metais. Drąsiai priimkime naujus iššūkius, kurie augina, brandina ir veda į priekį. Nes kiekvieno iš mūsų kasdienės pergalės yra ir visų bendra sėkmė. Linkime, kad Nauji 2019 metai taptų naujų idėjų ir laimėjimų metas.

  Su artėjančiais 2019 Metais...

Puslapis "Jau gruodis skubėdamas užveria 2018 Metų vartus" atnaujintas 2021-11-06

© 2016–2022 Strėvininkų socialinės globos namai. Valstybės biudžeto įstaiga

Kontaktai

Mokyklos g. 46 Mūro Strėvininkų km., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56202. 
Tel.: 834653538;
Faks.: 834653538. 
El.paštas: strevininkup@gmail.com

Adresas

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre. Visos teisės saugomos teisės aktų nustatyta tvarka, kopijuoti bet kokią informaciją ar duomenis be rašytinio sutikimo draudžiama.
Juridinio asmens kodas: 290796410