• Gyvenimo jausmas pilna širdimi...

  2021-07-16

  Kelionės ir išvykos gyvenimui suteikia džiaugsmo spalvų. Jos mus praturtina, suartina, pripildo gyvenimą neužmirštamomis akimirkomis, kurios aplanko sapnuose, ir kai sunku galime prisiminimais grįžti į tas minutes... Paprastai mes daug galvojame apie save, tačiau keliaudami plečiame akiratį ir dalį savo dėmesio skiriame aplinkai, supančiai mus. Išvykos tarsi šventės, kurios ištraukia iš kasdienybės ir į gyvenimą įneša naujų emocijų, minčių ir įspūdžių. Išvykos paskanina gyvenimą tokiais prieskoniais, kaip atradimai, bendravimas, juokas, džiaugsmas, stebėjimasis.

  Jauskime gyvenimą pilna širdimi! Džiaugsmas – tai saldusis gyvenimo skonis, tad retsykiais save juo palepinkime!

  Šiandien, liepos 15 dieną, patyrėme išvykos džiaugsmą. Lankėmės netoli Trakų įsikūrusiame Alpakų ūkyje. Jaukioje lauko pavėsinėje, ūkio šeimininkė mums papasakojo kaip į Lietuvą atkeliavo pirmosios alpakos, kuo jos ypatingos, kuo minta, kaip tarpusavyje bendrauja. Įdėmiai klausėmės edukacinės paskaitos ir diskutavome. Vėliau mus pakvietė iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais. Laisvai besiganančias alpakas galėjome paliesti, pamaitinti morkomis, fotografuotis ir pavedžioti.

  Veiduose netrūko šypsenų! Laikas prabėgo nepastebimai. Padėkoję "Alpakos Trakai" ūkio šeimininkei patraukėme namų link. O kokia gi kelionė be skanių pietų? Pakeliui į namus užsukome į "Hesburger". Skanavome mėsainius, bulvytes, vaisių kokteilius. Ir dar tokią karštą dieną atsigaivinti padėjo ledai.

  Mūsų vairuotojui, Ričardui, dėkojame už kantrybę, džiugią nuotaiką ir akimirkas, praleistas drauge.

© 2016–2021 Strėvininkų socialinės globos namai. Valstybės biudžeto įstaiga

Kontaktai

Mokyklos g. 46 Mūro Strėvininkų km., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r. sav., LT-56202. 
Tel.: 834653538;
Faks.: 834653538. 
El.paštas: strevininkup@gmail.com

Adresas

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre. Visos teisės saugomos teisės aktų nustatyta tvarka, kopijuoti bet kokią informaciją ar duomenis be rašytinio sutikimo draudžiama.
Juridinio asmens kodas: 290796410