Naujienos

2018-02-23 08:03:13

Svečiuose Didvydžiai

 

Balta žiemos skraistę pasidengusią, 2018 m. vasario 22 dieną į mūsų globos namus atvyko pasisvečiuoti nuostabūs bičiuliai - Didvyžių socialinės globos namų kolektyvo "Vilties Spindulys" nariai, gyventojai ir darbuotojai.

Jie ne tik atvyko pabūti kartu, pasidžiaugti vienas kitu, tačiau dar atsivežė ir padovanojo mūsų gyventojams nepakartojamą šiluma ir meile alsuojančią koncertinę programą „Draugystė žiedai“. Į kurią sudėjo visą savo meilę, širdį ir draugystę bei pagarbą savo gimtinei, sveikindami ne tik ją su šimtmečiu, bet ir mus visus.

Mūsų globos namų gyventojai be galo nuoširdžiai sutiko svečius, senus draugus ir naujai atrastus bičiulius, negailėjo jiems aplodismentų ir padėkos susižavėjusių šūksnių už suteiktą nepaprastą progą klausytis gražių dainų ir eilių, už padovanotą draugišką atmosferą ir galimybę mintimis  prisiminti jaunystę ir joje skambančią melodiją.

Nuoširdus pasikeitimas  dovanėlėmis byloja, kad abiejų globos namų bendradarbiavimas pagrįstas abipusiu pasitikėjimu, nuoširdumu ir padėka už gražius bei šiltus esamus ir būsimus susitikimus !

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka