Naujienos

2018-07-09 10:07:38

Šimtmečio žiedas

Liepos 4 dieną mūsų namuose nuvilnijo šventė „Šimtmečio žiedas“, skirta Valstybės dienai paminėti. Kasmet minėdami šią didžią datą, norime, kad kiekvieno mūsų širdį paliestų svarbi šventės emocija ir tradicija, kad būtų tamprus ryšys su istorija. Juk būtent istorija mus vienija ir lydi kiekvieną dieną. Ji tarsi mokytoja, formuojanti dabartį ir ateitį.

Šiandien, mums svarbią dieną, nebuvome vieni. Sulaukėme svečių iš Aukštaitijos. Pirmą kartą pas mus svečiavosi Skemų socialinės globos namų kolektyvas ir jau ne kartą buvę draugai iš Didvyžių ir Linkuvos socialinės globos namų. Smagu ir džiugu, kad mus vienija tampri ir stipri draugystė. Taip pat aplankė ir Žiežmarių parapijos klebonas, Rokas Puzonas.

Šių metų meninėje programoje tarsi knygos puslapiai sugulė Lietuvos ir mūsų globos namų istorija, kuri įkvepia tikėjimo ir vilties.

Kaip ir kasmet, šventės metu globos namų direktorius dėkojo darbuotojams už ilgametį, nuoširdų ir atsidavusį darbą, įteikė padėkas. Taip pat ragino nepamiršti istorijos ir į ją pažvelgti dabarties akimis.

Po meninės dalies visų laukė staigmena. Mus pirmą kartą aplankė Maltos ordino baikerių grupė. Galingus motociklus vairuojantys baikeriai atvežė ir dovanojo savo draugystę ir bendravimą.

Po pertraukėlės šventė tęsėsi. Vieni šoko ir dainavo, tuo tarpu kiti dalyvavo sportinėse bočios ir smiginio varžybose.

Buvo daug nuoširdžių emocijų ir džiaugsmo, smagią nuotaiką dovanojo Strėvos ansamblio merginos. Pasistiprinę koše ir gira, išsiskirstėme.

Norime padėkoti svečiams ir draugams, kad su puikia nuotaika įsiliejote į mūsų šventinį sūkurį, buvote aktyvūs ir gerai nusiteikę. Drauge prikėlėme istoriją, prisiminėme Lietuvos svarbiausius įvykius ir ryškiausias datas.

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka