Naujienos

2019-03-08 12:03:29

Nepamirštamoji Mega

Gražią, pavasarišką kovo 7 – tą dieną, išsiruošėme į mūsų visų pamėgtą Kauno laisvalaikio ir prekybos centrą „Mega“.

Kaip tikri kino mylėtojai, pradėjome savo kelionę nuo kino teatro „Cinamon“, kuriame žiūrėjome pilną nuotykių, šėlionių ir mokančio gražios draugystės animacinį filmą „Snieguotos lenktynės“. Vaikų išgyvenamos emocijos, sprendžiamos gyvenimiškos situacijos, gebėjimas puoselėti draugystę patiriant nusivylimą bei išdavystę, mums pasirodė labai artimos ir atpažįstamos. Kartu su filmo herojais supratome, kad labai svarbu palaikyti vienas kitą, gebėti atleisti ir ištiesti draugui ranką, kada jam būna sunku.

Savo ekskursiją tęsėme, pirmą kartą apsilankydami „Zooparke“ – pirmame Lietuvoje kontaktiniame zoologijos sode. Mes dalyvavome edukacijoje „Pažink, priliesk, pamaitink“. Kurios metu turėjome unikalią galimybę ne tik pasigrožėti mielais gyvūnais, paukščiais, bet ir apie juos sužinoti įdomių dalykų, liesti ir maitinti. Išeidami iš „Zooparko: dar kiekvienas gavome pasirinktą suvenyrą dovanų.

Jau tampa tradicija, kad būdami „Megoje„ -  lankomės pamėgtoje picerijoje „Can can“.Suvalgę po mėgstamą picą, pailsėję, leidomės į kelionę namo. Ši diena dar ilgai liks mūsų prisiminimuose apie patirtas gražias emocijas, naujus išgyvenimus.

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka