Naujienos

2017-01-02 03:01:39

Naujametinis karnavalas "Laiko ratu"

Gruodžio 30 dieną keliavome laiku: žingsnelis po žingsnelio nuo tolimosios praeities laivu nuplaukėme iki būsimos ateities. Pasirodymų metu stebėjome, kaip greitai bėga laikas, skrendantis tarsi strėlė. Diena keitė naktį, o naktis keitė dieną. Dabartis keitė praeitį, o ateitis keitė dabartį. Pagrindinė naujametinio karnavalo mintis buvo mūsų gyvenimas laiko tėkmėje.

Šventės metu grupių pasirodymai prasidėjo nuo ugnies prisijaukinimo šokio, vėliau pereita prie pasakos herojų, metų laikų kaitos ir paslaptingos ateities. Skambėjo skirtingo žanro muzika, išskirianti pasirodymus spalvingais kostiumais. Buvo linksma ir smagu, nes visus aplankė Kalėdų Senelis, pilnu dovanų maišu.

Šią dieną mums visiems buvo svarbu tarpusavio artumas, bendravimas ir pasidalijimas šypsenomis. Renginyje dalyvavęs globos namų direktorius, Kęstutis Jakelis, kvietė visus kupina tikėjimo širdimi priimti džiaugsmą ir būti laimingais. Pasveikino ir įteikė padėkas bei dovanėles globos namų gyventojams, kurie dalyvavo Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos "Guboja" organizuotame Kalėdinių piešinių (atvirukų)  ir Ventos socialinės globos namų organizuotame piešinių, pieštų kompiuteriu, konkursuose. Perdavė, mūsų mažųjų draugų iš Žiežmarių mokyklos - darželio, pieštus atvirukus ir sveikinimus.

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka