Naujienos

2019-05-10 11:05:41

Europos dieną minint - vasarą pasitinkant...

Ketvirtadienio popietė mūsų namuose prasidėjo kitaip... Šiandien mus savo apsilankymu nudžiugino Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono kariai. Ir gegužės 9 dienos popietę pradėjome   neįprastais garsais ir vaizdais. Susipažinome su kario profesija, sužinojome, kas yra kariuomenė ir kam ji reikalinga. Iš arti galėjome ne tik pamatyti, bet ir susipažinti su karine technika, pasiklausyti įdomių pasakojimų apie karių gyvenimą ir jų turimą patirtį. Neilgai trukus mūsų globos namai apsigaubė muzika, skirta Europai, Lietuvai ir mums... Pirmoji susitikimo dalis baigėsi svečių koncertiniu pasirodymu. Antroji susitikimo dalis tęsėsi lauke, kur kepėme ir vaišinomės keptomis dešrelėmis, mūsų pačių šiltnamyje užaugintomis salotomis.

Po susitikimo skambėjo garsūs džiaugsmo šūksniai, šiltos padėkos už atvykimą bei linkėjimai, kurie liko užrašyti mūsų globos namų metraštyje.

Ši diena dar ilgai išliks visų atmintyje ir mintyse, nes paliko neišdildomą įspūdį šiltas ir nuoširdus bendravimas. Dėkojame už nepaprastą galimybę dieną praleisti drauge. Lauksime Jūsų sugrįžtant...

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka