Naujienos

2019-06-17 01:06:09

2019 m. Tarptautinės atvirosios socialinės globos namų vasaros sporto žaidynės Zarasuose

Birželio 14 dieną vykome į Zarasus, kur kasmet yra organizuojamos ir rengiamos vasaros sporto žaidynės. Šių žaidynių tikslas - sudominti globos namų gyventojus įvairiomis sporto šakomis, taip ugdant sportinius pasiekimus, bendravimo įgūdžius ir bendradarbiavimą  su kitais asmenimis. Tai puiki galimybė motyvuoti save mažinant socialinę atskirtį.

Sporto renginį pradėjome dalyvių ir komandų eisena - prisistatymu ir entuziastingai nusiteikę laukėme varžybų pradžios.

Žaidynių pabaigą vainikavo apdovanojimai ir sveikinimai, padėkos raštai ir dovanos. Parsivežėme neišdildomus įspūdžius. Sveikiname mūsų dalyvę, Eglę, šaškių turnyre užėmus III vietą. Džiaugiamės, kad galime dalyvauti tokiame draugų suorganizuotame renginyje, nes tai skatina nenuleisti rankų, nepasiduoti blogai nuotaikai ir paistempus dirbti toliau, ruošiantis ir kitų metų varžyboms (tikimės jos bus ir kitąmet).

Važiuojant pakeliui į namus aplankėme seniausią ir storiausią Lietuvoje augantį paprastąjį ąžuolą - Stelmužės ir 1650 metais latvių meistrų, tik kirviais, nenaudojant metalinių vinių ir pjūklų statytą Stelmužės Viešpaties Jėzaus Kryžiaus bažnyčią. Pasiklausę įdomių vietinės gidės pasakojimų ir pasivaikščioję po Zaraso ežero pakrantę, šiek tiek pavargę, bet grožėdamiesi skulptūromis ir fontanu pasukome link namų. Grįžę su draugais dalijomės patirtais įspūdžiais ir puikiomis nuotaikomis.

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka